נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 08-8558790  |  072-2333709  פקס: 08-8558780      info@gocargo.co.il

משלוח אווירי מחיר

הובלה אווירית – כמה היא עולה ומתי היא משתלמת?

טיפול בכל הדרוש עבור הובלה אווירית הוא מהעיסוקים המרכזיים של GO-CARGO. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם רוב חברת התעופה העולמיות ומספקים מענה יעיל ומשתלם עבור לקוחותינו המעוניינים לבצע משלוח אווירי. כמו כן אנו מספקים ייעוץ למתלבטים אודות הכדאיות של הובלה אווירית מול הובלה ימית, ומסבירים בפירוט על משמעות עלויות השילוח השונות.

ליצירת קשר לחצו כאן

כמה עולה הובלה אווירית

חשוב להזכיר שהובלה אווירית תמיד תעלה יותר מהובלה ימית והעניין ידוע ומובן לכל מי שעוסק בתחום. יחד עם זאת, בכל הקשור אל משלוח אווירי מחיר ההובלה משתנה בהתאם למספר פרמטרים. הפרמטר הראשון הוא כמובן משקל המטען כך ששכל שהסחורה שמעבירים שוקלת יותר כך עולה התשלום בהתאם. מאידך, מבחינה יחסית ככל שהסחורה שוקלת יותר כך משלמים לרוב פחות על כל יחידת משקל, למרות שלעיתים חברות התעופה אינן נוקטות בשיטה זו ומציעות מחירים אחידים. הפרמטר השני הוא הנפח של הסחורה ומדובר בנוסחא מוסכמת בין החברות הקובעת את היחסים שבין משקלים ונפחים של מטענים. היא קובעת את המשקל שיחושב לצורך תשלום לחברת התעופה עבור המטען המסוים. הפרמטר השלישי שמשפיע על המחיר הוא היטלים שונים כמו ביטחון ודלק, וכמובן שככל שמדובר במדינה רחוקה יותר כך התשלום יהיה גבוה יותר עקב זמן הטיסה.

האם כדאי לבחור בהובלה אווירית?

ישנם מספר פרמטרים המשפיעים על הכדאיות של הובלה אווירית. ראשית, היא תהיה יותר כדאית אם צריך לשלח את הסחורה במהירות. שנית, היא הופכת לפחות כדאית ככל שמדובר במטען בעל משקל ונפח גדולים יותר. שלישית, היא תהיה כדאית אם מדובר במוצרי מזון ובמדינה רחוקה מאוד, כאשר השילוח דרך הים עשוי להצריך מכולות מקוררות. רביעית, במידה שהמטען כולל חומרים כימיים ואחרים האסורים להובלה באוויר, הרי שממילא אין ברירה אלא להשתמש בהובלה ימית.

מעבר לכך, ישנם עוד שיקולים בהחלטה על הובלה אווירית או ימית. המעוניינים בשירותי משלוח אווירי או בקבלת ייעוץ מקצועי ופרטים נוספים בנושא, מוזמנים ליצור קשר עימנו בטלפונים 08-8558790 ו- 072-2333709 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..