נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 08-8558790  |  072-2333709  פקס: 08-8558780      info@gocargo.co.il

משלוח אווירי מסין לישראל

מתי משלוח אווירי מסין לישראל כדאי?

 

מבקשים לייבא סחורות מסין וחושבים להובילן במהירות לארץ או לכל יעד אחר באמצעות משלוח אווירי? כדאי שתתייעצו קודם עם GO-CARGO אודות כדאיות סוג זה של הובלה עבור צורכי הייבוא שלכם.

למידע נוסף לחצו כאן

 

פרמטרים לבחינת כדאיות הובלה אווירית

 

בחינת כדאיות משלוח אווירי מסין לישראל או למדינות אחרות מורכבת משורה ארוכה של פרמטרים. העיקריים שבהם הינם:

 

  • דחיפות המשלוח- היתרון העיקרי של שילוח אווירי הינו במועדים מהירים, קצרים ומדויקים שהמשלוח מגיע מסין לישראל. לכן בראש ובראשונה הובלות אוויריות כדאיות במקרים שיש צורך בשילוח מהיר של סחורות.
  • משקל הובלה- חשוב לדעת כי עלות משלוח אווירי הינה גבוהה והיא נקבעת לפי משקל. כמו כן חברות התעופה מציבות גם תעריף מינימאלי שגם אם משקל הסחורה נמוך ממנו עדיין יש לשלם תעריף זה. לכן יש לבדוק את משקל המטען הנדרש בהובלה ובאם עלות הובלתו כדאית לכם.
  • גודל מטען- במקרים של מטען גדול בממדיו, כמותו או משקלו, כמו ציוד תעשייתי כבד או פריטי ריהוט, לרוב הובלה אווירית אינה כדאית בגין עלותה הגבוהה ועדיף להיעזר בשירותי שילוח ימיים.
  • מוצרי מזון- מכיוון שהובלה ימית יכולה להימשך שבועות והיא נערכת בתנאים שקשה לבקר את תנאיהם, מוצרי מזון לרוב עדיף להעביר מסין דרך האוויר. זאת אלא אם מדובר בכמות מאוד גדולה של מוצרים כי אז כנראה לא תהיה לכם ברירה אלא להיעזר בהובלה ימית במכולה מקוררת.
  • מטען אסור- יש לדעת כי סוגים מסוימים של מטענים אסורים להובלה אווירית, כדוגמת חומרים כימיים או תרופות.

 

למשלוח אווירי מסין לישראל

 

לשירותי משלוח אווירי מסין לישראל, למידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם גו קרגו בטלפונים 08-8558790 ו- 072-2333709 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..