נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 08-8558790  |  072-2333709  פקס: 08-8558780      info@gocargo.co.il

הובלת משרדים

העברת משרד יכולה להיות לעיתים מורכבת יותר ומלחיצה, אפילו יותר ממעבר מבית לבית. זמן הוא משתנה חשוב מאוד כשמדובר בהעברת משרד. כאשר עוברים ממשרד למשרד, יש צורך במכשור מיוחד למשל וזה חשוב מאוד לשכור את שירותיה של חברת שילוח בעלת נסיון רב בהובלת משרדים. אם אתם עדיין לא מכירים חברת הובלות מקצועית, ניתן תמיד לבקש המלצה מאנשים שאתם מכירים או אפילו מבעלי משרדים אחרים, בבניין שממנו אתם עוברים, האם הם העתיקו את משרדם לאחרונה.

מומלץ לקבל מס' שמות של חברות ולא חברה אחת ולבדוק את כולן. אם אתם מרגישים שבחירה בעצמכם קשה מדי, ניתן גם לשכור את שירותיו של יועץ הובלות, יש גם כאלה – והוא יבצע את הבדיקה עבורכם. חברת הובלות לא רק מבצעת את החלק הביצועי של הובלת המשרד שלכם, אלא גם לכל ההליכים של לפני ואחרי.

למרות שחברות הובלה רבות מובילות גם בתים וגם משרדים, כאשר מדובר בריהוט משרדי, מכשור מיוחד וארגזים גדולים - העברה היא כבדה יותר ומורכבת יותר. העברת משרד מצריכה פתרונות מיוחדים – דהיינו יש צורך לא רק במכשור מיוחד, אלא גם בכח אדם רב יותר. ההוצאה בהעברה משרדית יכולה להיות גבוהה. לעיתים חברות ההובלה מחשבות את מחיר ההובלה על פי שעות העבודה וחברות אחרות על פי הערכת משקל ההובלה.

שירותים אשר ניתן לקבל מחברת ההובלה במסגרת העברת משרדים:

  • חברות רבות מעניקות שירות לוגיסטיקה ותכנון, במטרה לייעל את ההובלה ולספק לכם שירות מושלם. לחברה אמורים להיות כלי העבודה הראויים, אנשי עבודה מומחים ואף כלי רכב מתאימים להובלה של ריהוט משרדי, אשר כולל במקרים רבים גם מכשירי חשמל או אף מכונות עבודה שונות.
  • כדי לא לפגוע בשירות שאתם מעניקים ללקוחותיכם, החברה תספק את האריזות השונות, על פי הצורך ואף תארוז את העסק, עד אחרון הפריטים וכך גם תפרק את תכולת המשרד שלכם במשכנכם החדש.
  • חברת הובלה מקצועית ומהימנה, תהיה בעלת ביטוח מלא, ללא סייג.
  • חברות הובלה רבות מעניקות גם שירות של פירוק ריהוט והרכבתו במקום היעד, לעיתים כחלק מהעסקה ולעיתים בתוספת של מחיר.
  • החברה מספקת שירות של מכשור מתאים, כדי לבצע את העברת הריהוט המשרדי והמכשירים בו, באופן בטוח מוגן ויעיל, כגון גלגלת, מנוף וכו'.
  • ישנן חברות הובלה, אשר מאפשרות לבעלי עסקים לבצע את העתקת המשרד שלכם בסופ"ש, במידה ובלתי אפשרי לבצע זאת בימי ובשעות העבודה – כדי לחסוך בזמן ואת הפגיעה בשירות שמשרדכם מעניק.