נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 08-8558790  |  072-2333709  פקס: 08-8558780      info@gocargo.co.il

חברת שילוח חפצים אישיים

אנו חיים בעידן סחר בינלאומי פורה, שבו למרחק הגיאוגרפי אין משמעות כמו בעבר. החיבור באוויר, בים וביבשה בין המדינות השונות הביא איתו גם גל של חברות, אשר נותנות מענה לכל הקשור בתחום השילוח בינלאומי. התחום כולל בין היתר, סיוע במעבר דירה ממדינה למדינה; אריזה ומשלוח של חפצים אישיים; ייעוץ בנושא רילוקיישן וסיוע בכל מה שקשור לעמילות מכס.

החלטתם לעבור למדינה אחרת או שאתם נשלחים מטעם מקום עבודתכם – אין ספק שהמעבר עצמו, על המורכבות שבו, מביא עימו תקופה לחוצה, אשר מצריכה התארגנויות רבות ותכנונים מפורטים. יש לכם הרבה מאוד בירורים לעשות לגבי מדינת היעד שלכם, להכיר תרבות ושפה חדשים ולדאוג למקום מגורים ועבודה חדשים. אין ספק, שאם אתם מבצעים רילוקיישן לכל המשפחה, המעבר הוא הרבה יותר מאשר מטריד ולא נוח – הוא מביא עמו קשיים רגשיים לכל בני המשפחה.

ברור שבכל מקרה, אם תפנו לקבלת עזרה מחברת שילוח, תוכלו לקבל שירות שיחסוך לכם טרחה ולחצים מיותרים - אריזה מביתכם הנוכחי, כולל כל חומרי האריזה ואף ייעוץ, אם יש צורך והעברה בים או באוויר - עד לביתכם במדינת היעד. חברות אלו הן מנוסות ויש להן יכולות לפתור בעיות שאתם עלולים להתקל בהם, במהלך תהליך האריזה והמעבר שלכם. חברות השילוח לא רק מנוסות בשינוע חפצים אלא בעלות ידע רב בכל תחום עמילות המכס, אם תבחרו לייבא סחורה או מוצרים שונים או לייצא (מכשירי חשמל, ריהוט ואף רכב) והן יעניקו לכם סיוע רב בנמלי הים והאוויר, על פי הצורך, כך שיחסך מכם שעות של בירוקרטיה ובזבוז זמן יקר.

חברות השילוח הגדולות והמנוסות מנהלות את פעולות השינוע והשילוח באופן מקצועי, במיומנות רבה והשירות של רוב החברות הגדולות הוא סביב השעון.

לאחר שנארזו החפצים האישיים שלכם באריזות מתאימות, הם מאוחסנים בקפידה במיכלים (קונטיינרים) ומועלים על ספינה, או במקרה של שילוח אווירי, מיכלים מתאימים קטנים יותר כמובן. איחסון של מוצרים רגישים, כמו חפצי אמנות יקרים עתיקים, אשר דורשים טמפרטורה מיוחדת – יאוחסנו על פי הצורך.

להזכיר, כי חברות השילוח מעניקות אחריות על עבודתן ומכוסות ביטוחית. דאגו לבחור חברות אשר מעידות על עברן, על שנות פעילותן ומאפשרות שקיפות מוחלטת לגבי השירותים אותן הן מעניקות, כמו גם זכרו לבצע השוואת מחירים.