נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 08-8558790  |  072-2333709  פקס: 08-8558780      info@gocargo.co.il

יתרונות היבוא לארץ

אם אתם מנהלים עסק, בטוח לא קל לכם. ההוצאות הן גבוהות, צריך לשלם לספקים ולתחזק את הציוד. כל העניין הזה מנקז לתוכו משאבים חיוניים רבים, שמשפיעים על השורה התחתונה – מכירות ורווח. לכן, אם אתה בענף התעשייה או ההפצה – יבוא סחורות מחו"ל יכול להיות פתרון אטרקטיבי עבורך. קודם כל אתה חוסך בכסף, חוסך בעלויות של עובדים, מיסוי ואפילו ציוד לעסק, ניתן להשיג בהזדמנויות שונות, יותר זול מאשר בארץ. חוץ מזה אתה יכול לייבא מוצרים שלא קיימים וכך למנף את העסק שלך, בתחרות האינסופית בעולם העסקים.

אבל יבוא מסין, מארה"ב או מאירופה לארץ הוא לא רק נחלתם של בעלי העסקים או היבואנים, אלא גם של כל אחד שמעוניין לרכוש משהו שעלותו יקרה בארץ, או לחילופין לא מוצא בדיוק את מה שהוא מחפש. יכול להיות שמדובר במכשיר מסויים, רהיט או כלי רכב שלא קיים בארץ וניתן להשיג אותו רק בחו"ל.

כשמדובר ביבוא של כמות מסחרית, בניגוד ליבוא אישי, אין ספק שהיתרונות בשילוח ימי, יעלו על החסרון העיקרי של זמן הגעת המשלוח. שילוח ימי הוא אפשרות מצויינת ליבוא סחורה לארץ, היות והוא זול ומנוהל כיום בצורה מקצועית ויעילה.

בהתייחסות לנושא האיכות של המוצרים המיובאים, צריך לציין שלמרות שאתה לא נמצא בחברה או במפעל ובודק את המוצרים בעצמך, חברות רבות מנהלות בדיקות מחמירות מאוד על מוצרי ייצוא – בדיוק כמו שעושים בארץ. הם מבינים שהמוניטין שלהם מסתמך על הרמה של המוצרים וישנה הקפדה על סטנדרטים גבוהים.

לאילו המודאגים על חוסר השליטה שלהם, כאשר מדובר ביבוא לארץ, קיימים בארצות שונות אנשי מקצוע מקומיים, אשר מתמחים באיתור המפעלים הטובים ביותר בשוק המסחר, לפי בקשת הלקוח ויכולים להתמקח עבורכם ולהשיג את המחיר הטוב ביותר, מבלי להתפשר על איכות. לעיתים קרובות עם קשורים גם עם חברות בארץ, אשר מעניקים הזדמנות לאנשי עסקים דוברי אנגלית בחו"ל, הזדמנות עסקית לצמיחה.

לכן, כדאי לכם לנטוש את הדעות הקדומות והחשש מיבוא מוצרים מחו"ל, זו אפשרות פנטסטית, פופולרית וברמת קיימא לאנשי עסקים ולאנשים פרטיים. אין זה משנה אם אתם מנהלים מותג בינלאומי או מפיצים מקומיים, יש לכם הזדמנות לחסוך הרבה זמן, מאמץ וכסף.