נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 08-8558790  |  072-2333709  פקס: 08-8558780      info@gocargo.co.il

עלות הובלה ימית מסין

על מאפייני ועלות הובלה ימית מסין

 

מבקשים לייבא מסין סחורות לישראל או לכל יעד אחר בהובלה ימית? רוצים לדעת מהי עלות הובלה ימית מסין ומהן דרישותיה? עם GO-CARGO תקבלו מענה שלם עבור כל היבטי, מאפייני ומחיר הובלה ימית מסין. המענה יותאם במדויק לצרכים שלכם וידאג לספק לכם פתרונות הובלה ימיים בטוחים, יעילים ומשתלמים.

למידע נוסף לחצו כאן

 

מורכבות שילוח ימי מסין

 

חשוב להבין כי שילוח ימי מסין אינו דבר של מה בכך ובכדי לבצעו בהצלחה ללא עיכובים מיותרים, ללא נזקים ובעלויות משתלמות, יש להכיר היטב את מערך הבירוקרטיה במדינת המוצא והיעד כאחד. כלומר, היכרות כפי שיש לנו שהינה בעלת ניסיון עשיר של ייבוא סחורות מסין שרבות מהן מבוצעות באמצעות הובלה ימית. ההיכרות מעניקה לנו את כל הידע והכלים בכדי לטפל בכל צורכי ומרכיבי הליך השילוח הימי מסין על כל פרטיו, לרבות הכנת מסמכים לייבוא, תקשורת מול משרדי מכס ורשות הנמלים, טיפול בנושאי עמילות מכס, קבלת כל אישור ורישיון נדרש, הובלה יבשתית בסין ובארץ, שירותי אחסון, אריזה נכונה לקראת השילוח ועוד.

 

מרכיבי עלות משלוח ימי מסין

 

עלויות הובלה ימית מסין מוכתבות על ידי שורה ארוכה של גורמים, הכוללים בין היתר:

 

  • עלויות  משלוח ימי- נקבעות בהתאם לכמות ומאפייני הסחורה, אופן הובלתה באוניה, נמל המוצע והיעד, משך ההפלגה, הפלגה ישירה או החלפת אוניות ועוד.
  • עמלות מכס- מרכיב משמעותי מהליך שילוח ימי הינו עמלות, אגרות ומיסי מכס שיש לשלם עבור המטען.
  • הוצאות נוספות- יש עוד הוצאות שצריך לקחת בחשבון עבור הובלת סחורה דרך הים מסין, לרבות הובלת סחורה אל הנמל מחוצה לו, אחסון סחורה, אריזתה וכו'.

 

להובלה ימית מסין

 

להובלה ימית מסין כדאית ובטוחה, קבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם גו קרגו בטלפונים 08-8558790 ו- 072-2333709 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..