נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 08-8558790  |  072-2333709  פקס: 08-8558780      info@gocargo.co.il

שילוח בינלאומי

מתן שירותי יבוא ויצוא, עמילות מכס סיווגים והכול תחת קורת גג אחת.

שילוח בינלאומי כולל תיאום מול חברת ספנות וחברות התעופה. הובלות יבשתיות בארץ ובחו"ל.

בהובלה ימית נהוג להשתמש במכולות 20 + 40 רגל וכמו כן חלקי מכולה - LCL, ישנם אפשרויות הובלה נוספות אך בעיקרון זו הדרך בה משונע רוב המטען הימי.

בנוסף יש את האפשרות של הובלה אווירית, יקר יותר אך זריז בהרבה, לא כל סוג של מטען מורשה להובלה באוויר ולכן עדיף להתייעץ לפני הזמנה שכזו.

אפשרות נוספת היא שירותי קורייר ומעטפות לכל נקודה בעולם, יבוא וגם יצוא.

אנו נותנים שירות גם למטעני יבוא אישי של רכבים סירות ותכולת בית.

ביטוחים למטענים ובתיאום מראש בלבד.

שירות DOOR TO DOOR

אנו נדאג לשחרר את מטענך היקר ולהעבירו לחצר הלקוח שלך.

בניית ארגזים ליצוא למכונות תעשייתיות, למוצרי הייטק, אומנות ולכל מטרה אחרת וזאת לאחר הגעת נציג עד אליך ללא כל התחיבות.

שירותי האריזה ניתנים בבית הלקוח תוך כדי פיקוח מלא על תהליך האריזה ושימוש במיטב חומרי האריזה הקיימים בשוק.

אפשרויות שילוח בינלאומי

כיום נראה כי לאור ההתפתחות המואצת של הטכנולוגיה בעולם המודרני אנשים רבים מוצאים את עצמם עוסקים בשילוח בינלאומי של סחורות ממקום למקום. לכן אין זה מפתיע שתחום הייבוא והייצוא בעולם הוא תורה שלמה בפני עצמה שרק הולכת ומתפתחת.

כיום, פרט לנושא המסחרי של ייבוא וייצוא האפשרויות של שילוח בינלאומי עבור אנשים פרטיים היא גם חלק בלתי נפרד מהעולם המודרני. כיום כל אזרח המעוניין לקנות מוצר בחו"ל יכול לעשות זה בלי שום בעיה זאת לאור העובדה שקל יותר כיום באמצעות השילוח הבינלאומי לשלוח דברים ממדינה למדינה.

לאור ההתפתחות הבלתי רגילה הזאת בתחום של השילוח הבינלאומי, קמו חברות רבות המתמחות בתחום והם אלו שיסייעו לאדם פרטי או ללקוח עסקי בכל סוגיית השילוח. רוב החברות האלו מאוד מקצועיות והם יוכלו לדאוג לסחורה אותה אתם מעוניינים לקבל או לשלוח בלי כל צורך בהתערבות מלאה או חלקית של הלקוח המבקש.

אז איך בעצם עובד שילוח בינלאומי באמצעות חברות?

ובכן ראשית, קיימות מגוון רחב של חברות שילוח בינלאומי (המוכרות יותר הן FEDEX, UPS ו DHL אולם יש רבות נוספות) שברגע שתפנו אליהם בבקשה לשלוח סחורה מהארץ לחו"ל או ההפך הם יתחילו בכל נוהל השילוח. ברוב המקרים הם ימליצו לכם על סוג שילוח שהכי יתאים למוצר, אם זה שילוח אווירי או ימי תלוי בסוג המשלוח עצמו.

משלוח אווירי מן הסתם יהיה מהיר יותר אבל לרוב יהיה יקר יותר ומוגבל למוצרים מסוימים. משלוח ימי לדוגמא יהיה זול יותר אולם יהיה איטי יותר. פרט לכך רוב חברות השילוח ידאגו לכל הסוגיות הבירוקרטיות השונות: מכס, מכון תקנים, בריאות וכו'.