נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 08-8558790  |  072-2333709  פקס: 08-8558780      info@gocargo.co.il

שילוח חפצי אומנות

חברת שילוח בינלאומית, אשר מעידה על עצמה כבעלת מומחיות למשלוחים של חפצי אמנות, אמורה להיות חברה שמעניקה שירותים מיוחדים ועובדת, באופן קבוע עם סוחרי אומנות, אמנים, בתי מכירות פומביות, גלריות, מוזיאונים ואספנים פרטיים. חברה כזו מעניקה, בין היתר שירותי אריזה ומשלוח של אמנות, עתיקות, פסלים וכו' השירות שמעניקה החברה צריכה להיות בסטנדרטים גבוהים ביותר והבנה לרגישויות ולתקנות מכס הנוגעות לשילוח אמנות ועתיקות, כאשר הצוות שעובד בה הוא מומחה בתחום, לא רק בפעולה אלא גם בייעוץ על כל היבט של המשלוח, על מנת להבטיח הגנה נאותה, בין אם המשלוח ייעשה במטען אוויר או ימי.

חשוב כי החברה שאתם בוחרים לביצוע משלוח חפצי אמנות תעניק גם את השירותים הבאים:

  • בהירות ושקיפות מוחלטת לגבי העלויות שהחברה מעניקה, ללא "חיובים נסתרים".
  • תקשורת בין הלקוח לאנשי החברה, לגבי לוח הזמנים המוצע, לפני, במהלך ולאחר ההובלה.
  • מענה לצרכי הלקוח, תוך הקצאת נציג ייעודי ומנוסה, אשר בקיא בתהליך ההובלה ומייצגת את החברה היטב.
  • שירות בסטנדרטים גבוהים של אנשי עבודה יעילים ומנוסים, בכל נקודות הממשק בארץ ובמדינת היעד.
  • עובדי אריזה ופריקה מנוסים בטכניקות הנדרשות, כדי לוודא שהחפצים בטוחים בכל שלבי התהליך.
  • חברה אשר מעניקה את טכנולוגיות השינוע המתקדמים, כדי לעמוד בצרכי הלקוחות שלה.
  • החברה מעניקה ללקוח שלה את אפשרויות ההובלה המקצועיות ביותר, כדי לעמוד גם בתקציב המיועד.

הבחירה בדרך השילוח של חפצי האמנות היא פועל יוצא של צרכי הלקוח הנדרשים. בין אם מדובר בבחפץ אמנות בודד או בתערוכה שלמה, ברור לחלוטין שיש נושא של עמידה בזמנים. לכן, אם הלקוח מבקש כי ההובלה תתבצע תוך ימים ספורים, האפשרות היחידה שלו במקרה זה היא לבחור בהובלה אווירית בלבד. המשלוח יהיה יקר, יחסית להובלה ימית, אך יגיע במהירות הנדרשת.

מעבר לנושא עמידה בזמנים, חפצי אמנות יקרים בהובלה ימית, לא רק שידרשו אריזה ואחסון מיוחדים, מדובר בהובלה שלוקחת שבועות ובעל החפצים לא ירצה, ברוב המקרים, כי החפצים היקרים שלו יאוחסנו במכולה לאורך שבועות על הים ולכן ברוב המקרים, תהיה העדפה של הובלה אווירת. נושא הבטיחות, הוא רב חשיבות בהובלות ייחודיות מסוג זה ולכן ההקפדה עליו תהיה רבה.

בסופו של דבר, הלקוח מבקש לשכור את שירותיה של חברת השילוח, שהיא הרבה יותר מעוד חברה המובילה חפצים לחו"ל. החברה צריכה להעסיק עובדים מקצועיים, שעברו הכשרה מתאימה וראויה, בעלי ידע בטכנולוגיות מתקדמות בתחום ההובלה הבינלאומית ומתייחסים לכל הובלה ברצינות הראויה.