נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 08-8558790  |  072-2333709  פקס: 08-8558780      info@gocargo.co.il

משלוח אווירי מחיר

הובלה אווירית – כמה היא עולה ומתי היא משתלמת?

טיפול בכל הדרוש עבור הובלה אווירית הוא מהעיסוקים המרכזיים של GO-CARGO. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם רוב חברת התעופה העולמיות ומספקים מענה יעיל ומשתלם עבור לקוחותינו המעוניינים לבצע משלוח אווירי. כמו כן אנו מספקים ייעוץ למתלבטים אודות הכדאיות של הובלה אווירית מול הובלה ימית, ומסבירים בפירוט על משמעות עלויות השילוח השונות.

קרא עוד...

חברת הובלה בינלאומית

הובלה בינלאומית עושים עם מקצוענים

הובלה בינלאומית היא תחום מורכב המערב לא מעט חוקים, הוראות ותקנות, ולכך יש להוסיף עמלות ונהלים שמעמידה כל מדינה בעולם. במטרה להבטיח את יעילות, חוקיות וכדאיות ההובלות יש לפנות אל חברת הובלה בינלאומית הפועלת מזה שנים רבות בתחום.

קרא עוד...

שילוח בינלאומי השוואת מחירים

שירותי שילוח בינלאומי מקצועיים וכדאיים

 

כל מי שעוסק בייבוא וייצוא מודע למורכבות הרבה של שילוח בינלאומי והחוקים וההוראות הקשורים לנושא. בנוסף לחוקים בינלאומיים יש גם לענות על נוהלי נמל ועמילות מכס המשתנים בין כל מדינה בעולם. לכן יש חשיבות רבה לפעול בתחום זה עם חברת שילוח מקצועית, כדוגמת GO-CARGO הוותיקה והמנוסה, המספקת שירותים בסטנדרטים בינלאומיים ומציעה פתרונות יעילים עבור צורכי שילוח בינלאומי. בנוסף, אם תערכו עבור שירותי שילוח בינלאומי השוואת מחירים תגלו שההצעות של החברה הן מהכדאיות והמשתלמות בשוק.

קרא עוד...

עלות הובלה ימית מסין

על מאפייני ועלות הובלה ימית מסין

 

מבקשים לייבא מסין סחורות לישראל או לכל יעד אחר בהובלה ימית? רוצים לדעת מהי עלות הובלה ימית מסין ומהן דרישותיה? עם GO-CARGO תקבלו מענה שלם עבור כל היבטי, מאפייני ומחיר הובלה ימית מסין. המענה יותאם במדויק לצרכים שלכם וידאג לספק לכם פתרונות הובלה ימיים בטוחים, יעילים ומשתלמים.

קרא עוד...

משלוח אווירי מסין לישראל

מתי משלוח אווירי מסין לישראל כדאי?

 

מבקשים לייבא סחורות מסין וחושבים להובילן במהירות לארץ או לכל יעד אחר באמצעות משלוח אווירי? כדאי שתתייעצו קודם עם GO-CARGO אודות כדאיות סוג זה של הובלה עבור צורכי הייבוא שלכם.

קרא עוד...