נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 08-8558790  |  072-2333709  פקס: 08-8558780      info@gocargo.co.il

שילוח בינלאומי השוואת מחירים

שירותי שילוח בינלאומי מקצועיים וכדאיים

 

כל מי שעוסק בייבוא וייצוא מודע למורכבות הרבה של שילוח בינלאומי והחוקים וההוראות הקשורים לנושא. בנוסף לחוקים בינלאומיים יש גם לענות על נוהלי נמל ועמילות מכס המשתנים בין כל מדינה בעולם. לכן יש חשיבות רבה לפעול בתחום זה עם חברת שילוח מקצועית, כדוגמת GO-CARGO הוותיקה והמנוסה, המספקת שירותים בסטנדרטים בינלאומיים ומציעה פתרונות יעילים עבור צורכי שילוח בינלאומי. בנוסף, אם תערכו עבור שירותי שילוח בינלאומי השוואת מחירים תגלו שההצעות של החברה הן מהכדאיות והמשתלמות בשוק.

למידע נוסף לחצו כאן

 

שירותי שילוח בינלאומי

 

אנו מספקים שירותי שילוח בינלאומי בסיוע של צוות מיומן ומקצועי המספק מענה שלם לכל צורך. אנו עושים שימוש ברשת סוכני משנה בפריסה עולמית ונעזרים במרבית חברות הספנות והתעופה. זאת לצד שירותי סיווגים ועמילות מכס לצורכי יבוא ויצוא כאחד עבור כל יעד ברחבי הגלובוס.

 

מענה שלם לכל צורכי הובלה

 

שירותי שילוח בינלאומי שלנו כוללים תיאום מלא מול חברות תעופה וספנות ומענה לצורכי הובלה יבשתית בחו"ל ובישראל. שירותי ההובלה כוללים בין היתר:

 

  • הובלה ימית- מבוצעת לרוב עם מכולות של עשרים או ארבעים רגל ו/או עם חלקי מכולות LCL.
  • הובלה אווירית- יעילה ומהירה, מיועדת למגוון סוגי מטענים המאושרים לסוג זה של הובלה.
  • מעטפות וקירור - אפשרות לקבלת שירותי מעטפות וקירור בכל מקום בעולם עבור צורכי יבוא ויצוא כאחד.
  • מטען אישי- מתן שירותי שילוח גם עבור מטענים ביבוא אישי כמו תכולת בתים, סירות ורכבים.
  • שירותים נוספים- לרבות ביטוח מטען בתיאום מראש, הובלה יבשתית, הובלת מטען עד פתח הבית, אספקת ארגזים מיוחדים, שירותי אריזה ועוד.

 

לשירותי שילוח בינלאומי

 

לשירותי שילוח בינלאומי, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם גו קרגו בטלפונים 08-8558790 ו- 072-2333709 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..